Бурей Рустам Давлатович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Тимоновичі, Брониви, Заріччя, Калинівське, Луб’яне, Медведівка, Чорнозем)

Адреса: 15410, с. Тимоновичі, вул. Перемоги, 1

Телефон: +38 (04659)2-44-34

e-mail: timonovichi@mail.ua

Особистий прийом громадян: понеділок, середа, п'ятниця з 9.00 до 13.00 год.

Біографія

Народився 08 травня 1971 року в селі Орликівка, Семенівського району, Чернігівської області. Громадянин України.

Освіта: З 1978 року по по 1986 рік навчався в Орликівській восьмирічній школі. З 1986 року по 1990 рік навчався в Новозибківському педагогічному училищі за фахом вчитель праці та креслення. З 1990 року по 1992 рік служив в лавах Радянської армії в військах зв’язку.

Трудова діяльність: З 1992 року працював в Орликівській восьмирічній школі вчителем праці та фізичного виховання, в 1994 році поступив в Чернігівській державний педагогічний університет на факультет -- фізичне виховання. В 1999 році закінчив даний університет, в цьому ж році був звільнений з посади вчителя праці та фізичного виховання Орликівської восьмирічної школи в зв’язку з закриттям даної школи. В 1999 році був призначений на посаду вчителя трудового навчання Тимоновицької середньої школи Семенівського району, Чернігівської області і пропрацював на цій посаді до 2006 року. 2006 року був обраний Тимоновицьким сільським головою.