Коленченко Дмитро Миколайович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Машеве, Ферубки)

Адреса: 15460, с. Машеве, Семенівський р-н, Чернігівська область, вул. Б.Хмельницького, 36

Телефон: +38 04659 24517

e-mail: masheve_rada@ukr.net

Особистий прийом громадян: понеділок, вівторок, середа з 8.00 до 13.00 год.

Біографія

Народився 16 жовтня 1983 року у с. Машеве, Семенівського району Чернігівської області. Громадянин України

Освіта: з 2001 по 2002 роки навчався в Сосницькому професійному технічному училищі за спеціальністю «Слюсар з ремонту автомобілів».

Трудова діяльність: З травня 2002 року по жовтень 2003 року проходив військову службу в лавах ЗСУ в м. Київ. З жовтня 2003 року по квітень 2004 працював охоронником у ТОВ «Еколан», м. Київ. З червня 2004 року по березень 2006 року працював різноробочим у ТОВ «Фомальгаут», м. Київ. З квітня 2008 року по листопад 2015 року займався підприємницькою діяльністю. З листопада 2015 по листопад 2017 року перебував на посаді сільського голови Машівської сільської ради. З 23.11.2017 року – в. о. старости у селах Машеве та Ферубки.