Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника служби у справах дітей міської ради

13.08.2020 р.

Семенівська міська рада Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової осби місцевого самоврядування:

начальника служби у справах дітей міської ради:

До участі у конкурсі допускаються особи, які:

• є громадянами України;
  • вільно володіють державною мовою;

-    мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років.

• вільно володіють комп'ютерною технікою та основними комп'ютерними програмами.

Термін подачі заяв для конкурсантів – 30 днів з дня опублікування оголошення (документи приймаються з 13.08.2020 р.)

До заяви про участь у конкурсі додаються документи:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • копії документів про вищу освіту;
  • копію паспорту;
  • копію військового квитка (для військовозобов'язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються за адресою: 15400, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6, тел. 2-17-38.