Семенівська міська рада Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, провідного спеціаліста Відділу фінансів Семенівської міської ради:

До участі у конкурсі допускаються особи, які:

• є громадянами України;
  • вільно володіють державною мовою;
  • мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування;
  • вільно володіють комп'ютерною технікою та основними комп'ютерними програмами.

Термін подачі заяв для конкурсантів – 30 днів з дня опублікування оголошення (документи приймаються з 18.12.2020 р.)

До заяви про участь у конкурсі додаються документи:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • копії документів про вищу освіту;
  • копію паспорту;
  • копію військового квитка (для військовозобов'язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»

Документи приймаються за адресою: Семенівська міська рада, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6. Інформацію можна отримати за тел. 2-11-97 .