Коробко Тетяна Іванівна

виконуючий обов’язки старости
(сіл: Олександрівка, Карасі, Криульки, Максимихине, Фроли, селище Газопровідне, Зелена Роща, Угли)

Адреса: 15444, Чернігівська область, Семенівський р-н., с. Олександрівка, вул. Шевченка, 42

Телефон: +38 04659 26316

e-mail: oleksandrivka15@gmail.com

Особистий прийом громадян: щоденно з 8.00 до 17.00 год.

Біографія

Народилася 28 лютого 1960 року в с. Олександрівка Семенівського району Чернігівської області. Громадянство України.

Освіта: з 1967 року по 1975 рік навчалася в Олександрівській НСШ . З вересня 1975 року по 1979 року навчалася в Харківському електротехнікумі зв’язку за спеціальністю « Автоматичний електричний зв'язок» і здобула кваліфікацію техніка електрозв’язку.

Трудова діяльність: з липня 1979 року по квітень 2006 року працювала начальником Жовтневого поштового відділення зв’язку , головним бухгалтером колгоспу "Красний Октябрь", ТОВ «Олександрівка» та ПСП «Олександрівське». З квітня 2006 року по 23 листопада 2017 працювала в Олександрівській сільський раді - сільським головою. З 23 листопада 2017 року працює в Семенівській міській раді – в.о.старости сіл Олександрівка, Карасі, Криульки, Максимихине, Фроли, селищ Газопровідне, Зелена Роща, Угли.