Про застосування РРО при різних формах розрахунків

Дата: 12.02.2021 12:29

У своїй господарській діяльності суб'єкти господарювання використовують різні форми розрахунків. При яких формах розрахунків застосовується чи не застосовується РРО, поінформували у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

Отже, РРО застосовується при розрахунках:

• через термінал банківської установи, із застосуванням електронних платіжних систем;
  • через програмно-технічний комплекс самообслуговування не банківської установи (готівка та електронна платіжна система)
  • у дистанційній торгівлі з електронними платіжними системами виключно електронні розрахунки через системи LiqPay, Portmone, iPay, Приват24, Монобанк, Ощад24/7.

РРО не застосовується при розрахунках:

• при перерахуванні коштів з рахунку суб'єкта господарювання на рахунок суб'єкта господарювання;
  • при перерахуванні коштів через касу банку;
  • через програмно-технічний комплекс самообслуговування банку (готівка та електронна платіжна система);
  • за дистанційні послуги із застосуванням електронних платіжних систем виключно електронні розрахунки через системи LiqPay, Portmone, iPay, Приват24, Монобанк, Ощад24/7.