Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Припинено нелегальний випуск пального

Дата: 20.07.2021 09:53

Нелегальний випуск пального виявили та припинили співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури у рамках кримінального провадження за ст.204 КК України.

Так, на виробничих потужностях підприємства, розташованого на Чернігівщині у прикордонній зоні, яке має ліцензію на виготовлення та реалізацію пального, але протягом 2020-2021 років офіційно діяльність з переробки нафти та випуску пального не здійснювало, підприємливі ділки налагодили необліковане незаконне виробництво та реалізацію паливно-мастильних матеріалів.

Купували «підприємці» нафту та реалізовували незаконно виготовлене пальне за необліковану готівку, не сплачуючи при цьому жодної гривні податків.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 220 тон  нафтопродуктів на суму 5,5 млн. грн., чорнові записи та інші докази незаконної діяльності.

Наразі в ході слідства встановлюються обставини та обсяги виготовлених та реалізованих поза обліком нафтопродуктів, а також коло причетних осіб.