Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Правом на податкову знижку скористалися 4 тисячі  мешканців Чернігівщини

Дата: 25.10.2021 08:21

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Протягом січня – вересня 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали 4 тисячі мешканців Чернігівської області та визначили до повернення з бюджету 11,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто понад 3 тисячам громадян 9,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік для громадян, які мають право на податкову знижку, 31.12.2021 року (включно).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області