Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

“Scholarship в Україні” – це соціальний проєкт для студентів з видачі грантів на навчання

Дата: 23.01.2023 15:16

Організатори запустили вже VIII конкурс для студентів закладів вищої освіти. Згідно з умовами, студенти можуть отримати грант на основну чи додаткову освіту.

«Участь у конкурсі – це не тільки про отримання матеріальної винагороди. Конкурс дозволяє молоді проявити себе – навчитися лідерству, отримати нові навички, тренувати побудову комунікацій, а це дуже важливо не тільки для навчального процесу, а й майбутнього життя» – відзначає керівник соціального проєкту Юлія Валуєва.

Взяти участь у конкурсі можуть:

• громадяни України;
  • студенти закладів III-IV рівня акредитації;
  • 1-5 курсів (в т.ч. і магістри);
  • контрактники/бюджетники денної форми навчання;

Для участі у конкурсі студенту слід написати аналітичну статтю на запропоновану тему та відправити на електронну пошту grant@scholarship.in.ua для її оцінки членами журі. Авторів трьох найкращих статей буде запрошено до захисту. Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами конкурсу можна на сторінці грантонадавача:

Важливо! Роботи приймаються до 16 лютого 2022 року.

Як проходили минулі конкурси можна переглянути на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/.

Контакти організаторів:
+38 067 622 62 82