02 Травня, 2021 р., 07:00
Шановні жителі Семенівської громади!
30 Квітня, 2021 р., 08:27
Шановні прикордонники! Дорогі ветерани прикордонної служби!
29 Квітня, 2021 р., 09:21
5 травня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
28 Квітня, 2021 р., 09:58
У зв’язку із святковими днями, вивезення сміття буде здійснюватись:
28 Квітня, 2021 р., 09:05
З 01 травня 2021 року для клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» почнуть діяти нові тарифи «Твій газ Річний», який є базовою пропозицією, «Твій газ Місячний».
27 Квітня, 2021 р., 14:44
Який механізм дострокового припинення повноважень старости за власною ініціативою? Чи існує механізм примусового припинення повноважень старости радою? Що робити громадам, які вже затвердили старостинські округи, не дочекавшись змін до законодавства?
27 Квітня, 2021 р., 12:52
1 травня 2021 року завершується строк дії покладання спеціальних обов’язків для виробників тепла для потреб населення. Уряд прийняв рішення не продовжувати дію ПСО для теплокомуненерго.
27 Квітня, 2021 р., 12:46
27 квітня під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської міської ради затвердили особливі вимоги до церковних богослужінь на Великдень, які проходитимуть в умовах карантину.