27 Березня, 2024 р., 10:00
Із 7 жовтня ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися винятково через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки. Це дасть змогу автоматизувати процес ідентифікації і віднесення об’єкта до категорії підвищеної небезпеки відповідного класу.
24 Березня, 2024 р., 08:00
Народився Микола Довгань 19 грудня 1998 року в селі Жадове Семенівського району Чернігівської області. Навчався у Жадівській загальноосвітній школі, потім – у Сосницькому професійно-технічному ліцеї, де здобув кваліфікацію автослюсара. Деякий час працював в агрофірмі «Світанок».
20 Березня, 2024 р., 10:24
Публічний договір – це договір зі споживачем на надання йому будь-якої послуги, а публічність дає право на укладання цього договору відразу з усіма споживачами конкретної послуги без підписання письмового примірника Сторонами. Така форма укладання публічного договору передбачена законодавством, зокрема ч.3 ст.205, ст.ст. 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України.
19 Березня, 2024 р., 08:40
Продовжена реєстрація жінок віком 25-60 років, які не встигли зареєструватись раніше для отримання базових жіночих гігієнічних наборів, з числа внутрішньо переміщених осіб, що на даний час фактично проживають на території Семенівської міської територіальної громади.
18 Березня, 2024 р., 10:03
Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору  суб’єктів  оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки майна комунальної власності Семенівської міської територіальної громади
17 Березня, 2024 р., 08:00
Барановський Ярослав Миколайович народився 01 березня 1993 року у селі Костобобрів.
16 Березня, 2024 р., 08:01
Народився Тетяненко Євген 12 грудня 1993 року в селі Прибинь, Корюківського району Чернігівської області.
16 Березня, 2024 р., 08:00
Клименко Павло Сергійович народився 14 лютого 1988 року у місті Семенівка Чернігівської області. Навчався Павло у місцевій загальноосвітній школі №3, а після її закінчення вступив до Харківського політехнічного університету на спеціальність «медичне обладнання». Не закінчив навчання у Харківському ВНЗ і перевівся до Одеського університету фінансів на заочну форму навчання.
15 Березня, 2024 р., 12:33
Спортивну школу незалежно від місця проживання можна відвідувати особам 6 – 18років, учням які виконали нормативи з загальнофізичної та/або фізичної підготовки, встановлені навчальними програмами та не мають медичних протипоказань.
15 Березня, 2024 р., 10:40
Проводиться реєстрація жінок віком 25-60 років з числа внутрішньо переміщених осіб, які на даний час фактично проживають на території Семенівської міської територіальної громади, для отримання базових жіночих гігієнічних наборів.