04 вересня 2020 року

1.Про внесення змін до загального та спеціального фондів бюджету

2.Про оформлення права власності на квартири в житловому будинку

3.Про оформлення права власності на житловий будинок

4.Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації

5.Про затвердження шкільної мережі на 2020-2021 навчальний рік

Додаток до рішення "Про затвердження шкільної мережі на 2020-2021 навчальний рік" "Про затвердження шкільної мережі на 2020-2021 навчальний рік"

6.Про відкриття груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти у 2020–2021 навчальному році

7.Про відкриття інклюзивної групи у Семенівському закладі дошкільної освіти (ясла – садок) комбінованого типу №6 “Сонечко” Семенівської міської ради Чернігівської області

8.Про призупинення діяльності Чорнорізького закладу дошкільної освіти «Веселка»

9.Про затвердження паспорта маршруту шкільного автобуса

10.Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта «Поточний ремонт санвузлів службової квартири за адресою: м. Семенівка, вул. Центральна, буд. 9, кв. 27»

11.Про затвердження проєктної документації за робочим проєктом: «Капітальний ремонт (відновлення) пішохідної доріжки по вулиці Червона Площа (від будівлі №21 до будівлі №9) у місті Семенівка Чернігівської області»

12.Про виплату матеріальної допомоги новопризначеному лікарю-терапевту КНП «Семенівська центральна районна лікарня» Тищенко Я.М.

13.Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Організація дорожнього руху від перехрестя вулиць Червона Площа - Самойловича до перехрестя вулиць Червона Площа – Центральна у місті Семенівка Чернігівської області»

14.Про анулювання поштової адреси

15.Про анулювання поштової адреси: вул. Широкий План, буд. 159 в м. Семенівка, Чернігівської області

16.Про клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю Семенівського району села Хотіївка Калінкіну О.А. на розвиток особистого селянського господарства