Антикорупційна діяльність

1. Закон України "Про запобігання корупції"

2. Національне агентство з питань запобігання корупції

3. Роз'яснення щодо заповнення декларацій

4. Відповідальність за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення

5. Порядок подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

6.Повідомлення про корупцію

04 Листопада, 2021 р., 12:53
4 листопада 2021 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Семенівській міській раді, а також на підприємствах, в установах та в організаціях, що перебувають у комунальній власності Семенівської міської ради було проведено семінар для депутатів 8 скликання міської ради у ході якого були розглянуті питання щодо видів декларацій, що подаються особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, терміну подання таких декларацій тощо. Також депутатів було проінформовано про відповідальність, яка настає за порушення вимог законодавства.