24 квітня 2019 року

Про переведення Погорільського закладу дошкільної освіти «Ромашечка» до приміщення Погорільського ЗСО І-ІІІ ступенів

Про надання дозволу на знос житлового будинку по вул. Б. Хмельницького

Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації

Про надання дозволу на знос житлового будинку в с. Чорний Ріг

Про видачу ордера на житловий будинок громадянці Грачовій О.В.

Про затвердження проектної документації

Про встановлення плати за копіювання або друк документів, які надаються за запитом на інформацію у Семенівській міській раді

Про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Дозор»

Про затвердження проектної документації «Поточний середній ремонт автомобільної дороги комунальної власності по вул. Комунальна в м. Семенівка Семенівського району Чернігівської області»