Трудовий архів

Трудовий архів Семенівської міської ради Чернігівської області

Тел. (04659) 2-14-03

Комунальну установу "Районний трудовий архів" Семенівської районної ради була створено відповідно до рішення четвертої сесії шостого скликання Семенівської районної ради Чернігівської області від 21 квітня 2011 року.

Установа діяла на підставі положення .

Повноваження по управлінню було делеговано Семенівській районній державній адміністрації.

Комунальна установа «Районний трудовий архів» Семенівської районної ради була місцевою архівною установой, яка створювалась для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Розміщувалась установа за адресою: 15400 м. Семенівка, вул. Центральна, 14 .

В зв'язку з відсутністю місця для розміщення документів за адресою вул. Центральна,14 установі було виділено приміщення у Районному будинку культури на другому поверсі за адресою вул. Червона Площа, 7а.

Після закінчення ремонтних робіт юридичну адресу було змінено відповідно до рішення одинадцятої сесії шостого скликання  від 28 березня 2013 року.

КУ "Районний трудовий архів" розміщувався  за адресою: м. Семенівка , вул. Червона Площа, 7а.

Відповідно до рішення 16 –ї сесії сьомого скликання Семенівської районної ради від 21 грудня №226  Семенівська районна рада вийшла із складу засновників установи «Районний трудовий архів» Семенівської районної ради.

Згідно цього ж рішення  було передано із спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району у комунальну власність до Семенівської міської ради і «Районний трудовий архів» Семенівської районної ради .

Відповідно до рішення третьої сесії сьомого Семенівської міської ради від 18 січня 2018 року № 10, Семенівська міська рада увійшла у статус засновників та прийняла із спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району у комунальну власність Семенівської міської ради комунальну установу «Районний Трудовий архів».

У пункті 2 цього рішення зазначено про внесення  зміни в найменування комунальної установи в зв’язку із зміною власника з комунальної установи «Районний Трудовий архів» на комунальну установу Трудовий архів  Семенівської міської ради .