2 жовтня 2020 року

1.Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації

2.Про перерозподіл видатків міського бюджету

3.Про введення в експлуатацію об’єкта: «Капітальний ремонт (відновлення) пішохідної доріжки по вулиці Червона Площа (від центрального входу до міського парку до будівлі №21) у місті Семенівка Чернігівської області»

4.Про введення в експлуатацію об’єкта: «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченка в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області»

5.Про затвердження проєктної документації за робочим проєктом: «Будівництво проїзної частини вул. Першотравнева в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області» (перерахунок в поточні ціни 2020 р.)

6.Про затвердження проєктної документації за робочим проєктом: «Капітальний ремонт проїзної частини по пров. Прикордонників в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області» (перерахунок в поточні ціни 2020 р.)

7.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

8.Про затвердження розпорядження міського голови

9.Про визначення виконавця послуг та встановлення тимчасових тарифів на послуги централізованого водопостачання для споживачів с. Олександрівка та с. Костобобрів Семенівської міської ради

10.Про визначення виконавця послуг з поводження з твердими побутовими відходами на території Семенівської міської ради