Керуючий справами

Адреса: 15400, м. Семенівка, Чернігівська область, вул. Червона Площа, 6

Телефон: +38 04659 21444

e-mail: semen_org_viddil@ukr.net

Особистий прийом громадян: понеділок з 14.00 до 17.00 год.

Основні функції та напрямки роботи:

Забезпечує виконання положень Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", інших законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України при здійсненні повноважень виконавчими органами Семенівської міської ради з питань організаційного, матеріально-господарського, технічно-транспортного забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради, а також реалізації державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування.

Забезпечує ефективну взаємодію між заступниками міського голови, секретарем міської ради, виконавчими органами міської ради.

Забезпечує здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту, прогнозування розвитку персоналу, заохочення посадових осіб до службової кар’єри, забезпечення їх безперервного навчання.

Координує організаційно-технічне забезпечення проведення сесійних засідань міської ради.

Готує і вносить міському голові пропозиції щодо вдосконалення структури виконавчих органів міської ради, їх взаємодії і вдосконалення форм та методів роботи.

Контролює роботу по плануванню, аналізу штатної чисельності й утриманню виконавчих органів міської ради.

Організовує ведення кадрового діловодства.

Організовує підготовку та проведення апаратних нарад при міському голові, засідань виконавчого комітету міської ради. Виконує функції секретаря виконавчого комітету.

Забезпечує підготовку й виконання планів роботи виконавчих органів міської ради та формування планів засідань виконавчого комітету міської ради.

Контролює редагування, реєстрацію та випуск розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету міської ради та їх своєчасне доведення до виконавців, веде та оформлює протоколи засідань виконавчого комітету;

Здійснює методичне керівництво та контроль за веденням діловодства у виконавчому комітеті міської ради, спрямовує роботу з цього питання у виконавчих органах міської ради, підвідомчих підприємствах, установах, організаціях.

Здійснює контроль за своєчасним розглядом пропозицій, заяв і скарг громадян виконавчими органами, організаціями та установами міської ради.

Здійснює контроль за вчасним виконанням законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, рішень виконкому міської ради, розпоряджень міського голови.

Забезпечує у межах своєї компетенції реалізацію державної політики та політики органів місцевого самоврядування у галузі архівної справи.

Здійснює контроль за об’єктами транспорту, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, й забезпечує їх належне утримання та ефективну експлуатацію.

Контролює діяльність, пов’язану з впровадженням сучасних інформаційних технологій, елементів електронного врядування, у тому числі системи електронного документообігу у виконавчих органах міської ради.

Визначає потребу міського голови, міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств та установ в обладнанні, технічних та програмних засобах, комп’ютерній техніці, комунікаційних сервісах тощо.

Розробляє проєкти нормативно-правових актів (рішень міської ради, виконкому міської ради, розпоряджень міського голови).

Проводить експертизу проєктів, пов’язаних з виконанням покладених на підпорядковані виконавчі органи Семенівської міської ради завдань.

Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян.

Виконує інші повноваження за дорученням міського голови.

Очолює комісії, робочі групи, консультативні та дорадчі органи тощо на виконання вимог законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та відповідних органів виконавчої влади.

Здійснює керівництво і координацію роботи:

відділу бухгалтерського обліку та звітності Семенівської міської ради (в частині матеріально-технічного забезпечення виконкому міської ради);

організаційного відділу Семенівської міської ради.