26 лютого 2019 року

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення частини вул. 40 років Перемоги, вул. Гагаріна, вул. Суворова, вул. Партизанська та частини вул.Колгоспна в с. Машеве Семенівського району Чернігівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення вул. Зелена та частини вул. Семенівська в с. Миколаївка Семенівського району Чернігівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення по вул. Б.Хмельницького, вул. С.Т.Голуба, частин вул. Шевченка та вул. Молодіжна в с. Чорний Ріг Семенівського району Чернігівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення частин вул. Перемоги, вул. Хутірська та вул.Нова в с. Залізний міст Семенівського району Чернігівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення по вул.Хлібороб, частини вул. Загора та частини вул. Новий План в с.Костобобрів Семенівського району Чернігівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення вул. Садова, вул. Мізерного, вул. Озерна та вул. Лісна в с. Хотіївка Семенівського району Чернігівської області. Перша, друга та третя черги будівництва»

Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Семенівській об’єднаній територіальній громаді