Громадські слухання

Положення про громадські слухання на території населених пунктів Семенівської міської територіальної громади

28 Серпня, 2023 р., 08:50
На адресу міської ради  надійшов  лист від виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно – західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», в якому повідомляється що, АТ «Укрзалізниця» проводить роботу щодо дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту.
07 Серпня, 2023 р., 17:00
З метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті країни під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, усунення фактів використання комуністичних, пропагандистських назв та врахування думки мешканців громади, Семенівська міська рада інформує, що початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у селах та місті Семенівка Семенівської міської територіальної громади. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо перейменування вулиць – мешканці територіальної громади.
16 Червня, 2023 р., 09:54
З метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті країни під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, усунення фактів використання комуністичних, пропагандистських назв та врахування думки мешканців громади, Семенівська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулку на території міста Семенівка. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо перейменування вулиць/провулку – мешканці територіальної громади.