Громадське обговорення щодо перейменування вулиць у селах та місті Семенівка Семенівської міської територіальної громади

Дата: 07.08.2023 17:00

Фото без описуЗ метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті країни під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, усунення фактів використання комуністичних, пропагандистських назв та врахування думки мешканців громади, Семенівська міська рада інформує, що початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у селах та місті Семенівка Семенівської міської територіальної громади. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо перейменування вулиць – мешканці територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться у формі електронного опитування шляхом заповнення відповідної форми для голосування. Посилання на форму:

Термін громадського обговорення – два місяці з моменту оприлюднення активного посилання на форму для голосування (з 7 серпня 2023 року по 7 вересня 2023 року).

Мешканці громади окремо можуть надсилати свої зауваження та пропозиції за електронною адресою semkmtapz@ukr.net.

Комісія з питань найменування/перейменування

об’єктів топоніміки в населених пунктах громади