29 травня 2020 року

1.Про послаблення протиепідемічних заходів в закладах культури

2.Про поновлення роботи м'ясо-молочного павільйону на території ринку КП «Семенівське» на період карантину

3.Про затвердження розпоряджень міського голови

4.Про роботу старостинського округу сіл Погорільці, Лосівка, Тополівка

5.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

6.Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Семенівської міської ради

7.Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Семенівської міської ради, що надаються комунальним підприємством «Семенівське»

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Семенівської міської ради від 19.04.2018 №03 «Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»

10.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 грудня 2019 року № 273 «Про створення постійно діючої комісії з обстеження стану приміщень, будівель та споруд на території населених пунктів Семенівської міської ради та затвердження Положення про неї»

11.Про взяття на квартирний облік

12.Про взяття на квартирний облік багатодітну родину Крот О.О.

13.Про присвоєння поштової адреси нерухомому майну - земельній ділянці з кадастровим номером 7424787500:01:011:0003, яка перебуває у власності ТОВ «КАЛІПСО БІОГАЗ»

14.Про встановлення контингенту учнів, педагогічних ставок, погодження розміру батьківської плати та встановлення додаткових пільг за навчання дітей у КЗ «Семенівська дитяча музична школа» на 2020-2021 навчальний рік

15.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна котельні з теплотрасою