30 липня 2020 року

1.Про надання дозволу комунальному підприємству «Семенівське» на виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт пішохідної доріжки, яка розташована на території міського парку у місті Семенівка Чернігівської області»

2.Про переведення квартири багатоквартирного житлового будинку у категорію нежитлових

3.Про надання дозволу на перерахункок проєктної документації по об’єкту: «Будівництво проїзної частини вул. Першотравнева в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області»

4.Про надання дозволу на перерахункок проєктної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт проїзної частини по поровулку Прикордонників в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області»

5.Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Рекострукція системи опалення Костобобрівського сільського будинку культури в с. Костобобрів Семенівської міської ради Чернігівської області»

6.Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт (відновлення) пішохідних доріжок з улаштуванням зони відпочинку на розі вулиць Заложок та Новий План у селі Костобобрів Семенівської міської ради Чернігівської області»

7.Про надання дозволу комунальному підприємству «Семенівське» на виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Влаштування зони відпочинку, шляхом реконструкції пішохідної зони, яка розташована у центрі Ч.Ріг Семенівської міської ради Чернігівської області»

8.Про надання дозволу суб’єктам господарювання на здійснення торгівельної діяльності на території ринку КП «Семенівське» та визначення місця торгівлі