Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

29 квітня 2022 року

1.Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, медичні огляди для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідні періодичні профілактичні огляди, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення обов’язкових попереднього та періодичних психіатричного та наркологічного медичних оглядів, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговування населення і може привести до поширення інфекційних хвороб, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення попередніх (періодичних) профілактичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення попередніх (періодичних) профілактичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, що надаються КНП «Семенівська міська лікарня»

2.Про надання допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у медичних закладах Чернігівської області

3.Про затвердження Програми забезпечення життєдіяльності Семенівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану

Програма забезпечення життєдіяльності Семенівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану