ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

До уваги роботодавців

компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

можна отримати за умови

• працевлаштування на нові робочі місця не менше ніж на два роки за направленням державної служби зайнятості безробітних громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці;

КОМПЕНСАЦІЯ ВИПЛАЧУЄТЬСЯ

• щомісяця протягом одного року за кожну працевлаштовану особу.

На таку фінансову підтримку можуть розраховувати також суб’єкти малого підприємництва у випадку працевлаштування безробітних громадян на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За детальними консультаціями звертатися до Семенівської районної філії Чернігівського ОЦЗ

СТВОРЮЙТЕ НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ –

ОТРИМУЙТЕ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!

27.02.2020 р.

Увага!!! Професійна підготовка дорослого населення!

Навчання для осіб 45+!!!

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Чернігівська обласна служба зайнятості

пропонує Вашому персоналу отримати ваучер для навчання

за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

КУХАР, КОНДИТЕР, МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, ЕЛЕКТРОМОНТЕР, МОНТАЖНИК СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЕЛЬ, ШВАЧКА, СТОЛЯР ТА БАГАТО ІНШИХ ПРОФЕСІЙ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В ПРІОРИТЕТНИХ ВИДАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ваш персонал може отримати як нову професію,

так і підвищити існуючу кваліфікацію!!!

Гнучкі форми підготовки дозволять Вашим працівникам

навчатися без відриву від виробництва!!!

Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера та подальше навчання:

• вік: старше 45 років (до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку);
  • страховий стаж: понад 15 років;
  • наявність професійно-технічної або вищої освіти;
  • не перебувати на обліку в службі зайнятості як зареєстрований безробітний.

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ГОТОВА СПРИЯТИ ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ ВАШОГО ПЕРСОНАЛУ!!!

Центр зайнятості звертає увагу, що в рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» на виконання Указу Президента України від 08.11.2019р. №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» прийнято постанову Кабінету міністрів України від 24.01.2020р. №28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» (далі – Програма).

Дія Програми поширюється на осіб, які вже здійснюють підприємницьку діяльність, та спрямована на розширення діяльності мікро- та малого бізнесу, сприяння їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Впровадження Програми здійснюватиме Фонд розвитку підприємництва при Міністерстві фінансів України.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі та реєстрації зацікавлені особи можуть ознайомитися за посиланням https://5-7-9.gov.ua/.

Шановні роботодавці!

На виконання доручення Прем’єр – міністра України від 17.02.2020 року №6698/0/1-20 представниками Семенівської районної філії Чернігівського ОЦЗ спільно з представником територіальних органів Держпраці будуть проведені відвідування роботодавців сфери будівництва (березень-квітень), сільського господарства (червень-серпень), транспорту та кур’єрської діяльності (жовтень-листопад) для здійснення інформування роботодавців про необхідність дотримання вимог Кодексу законів про працю України, законів України: «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про оплату праці» та «Про рекламу».