ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

24 Липня, 2024 р., 14:01
Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах  урядового проєкту єРобота.
22 Липня, 2024 р., 12:56
А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині. Роботодавці мають найбільший попит на робітників фізичної праці (3,6 тис. вакансій - 73,3% або майже 3/4).
18 Липня, 2024 р., 15:55
Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу. Грантових коштів вистачило на придбання обладнання, меблів, товарів для виготовлення продукції, оплату рекламних послуг та частково оренди приміщення.
16 Липня, 2024 р., 16:49
Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує стати учасником нетворкінгу. Для вас це можливість дізнатися більше про державні програми підтримки підприємництва, послуги служби зайнятості для бізнесу, поділитися успішним досвідом започаткування чи розвитку власної справи та поспілкуватися з фахівцями.
16 Липня, 2024 р., 11:56
Почати життя з нуля непросто, але можливо. У цьому переконуєшся, дізнавшись історію Ольги Люліної – переселенки з Бахмуту, яка в рідному місті мала все: будинок, дачу, роботу, бізнес (піцерію і заклади продажу вуличної їжі), і навіть не думала про те, що це доведеться покинути. Та за два роки життя в Чернігові їй вдалося чимало. Ініціативна, енергійна, працьовита, сповнена оптимізму і віри в краще, вона й на новому місці реалізувала свій багаторічний підприємницький досвід. Для розвитку свого бізнесу, крім міжнародних грантових програм, скористалася можливістю отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
11 Липня, 2024 р., 15:04
Чернігівська підприємниця Вікторія Талибова виробляє продукцію, котру споживають люди, які дбають про своє здоров’я. Йдеться про очищену питну воду. Щоб задовольнити зростаючий попит споживачів і виробляти більше смачної і корисної питної води вищого ґатунку, вона скористалася програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота». Грантові гроші підприємниця витратила на модернізацію виробництва.
05 Липня, 2024 р., 14:24
До регіонального офісу «Зроблено в Україні», який з квітня поточного року діє на базі обласного центру зайнятості,  за консультаціями вже звернулися 90 громадян області. Майже половина з них – фізичні особи-підприємці, третина – мають намір поповнити лави підприємців, решта –  юридичні особи. Серед відвідувачів офісу - 13 учасників бойових дій та членів їх сімей, 2 переселенців.
03 Липня, 2024 р., 12:14
Наразі (станом на 3 липня п.р.) в базі Чернігівського обласного центру зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій. До переліку найзатребуваніших увійшли:
02 Липня, 2024 р., 11:17
Щоб бути висококласним професіоналом, сьогодні недостатньо мати профільну освіту і відповідний досвід роботи. Сучасні роботодавці розраховують на те, що кандидат володітиме десятком різноманітних умінь та навичок, які є фундаментом для побудови успішної кар’єри. Нині популярний навіть жарт про те, що за «hard skills» («жорсткі навички», тобто спеціальні вузькопрофесійні) співробітників беруть на роботу, а за «soft skills» («м’які навички»), точніше, за їх відсутність, звільняють. Отже, щоб мати роботу без бар’єрів, треба постійно удосконалювати свої «м'які навички». Про це йдеться на тренінгах, які проводять фахівці служби зайнятості. Черговий такий захід відбувся для безробітних жінок у Ніжині на базі простору «Вільна».
01 Липня, 2024 р., 09:49
Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж, це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного. Безбар’єрність – це про будь-яку людину, це коли простір доступний для всіх.  Служба зайнятості створює для своїх клієнтів безбар’єрний доступ до всіх своїх послуг.