12 серпня 2019 року

1.Про підготовку та проведення заходів до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

2.Про погодження проекту рішення міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року"

Про звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року

Пояснювальна записка до звіту "Про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року"

Виконання міського бюджету за видатками за І півріччя 2019 року

Виконання міського бюджету за доходами за І півріччя 2019 рік

3.Про затвердження проєктної документації «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території центрального міського парку по вул. Червона Площа в м. Семенівка, Чернігівської області»

4.Про затвердження проєктної документації «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям на території Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ст. №1 за адресою: 3 провулок Центральний, 2 в м. Семенівка, Чернігівської області - будівництво»

5.Про надання дозволу на розміщення святкової торгівлі фізичній особі - підприємцю Пручай Г.О.

6.Про надання дозволу на розміщення тимчасових атракціонів з надання послуг у сфері розваг та відпочинку фізичній особі - підприємцю Скогарєву О.Ю.

7.Про надання дозволу на розміщення тимчасових атракціонів з надання послуг у сфері розваг та відпочинку фізичній особі - підприємцю Лукашу Д.В.

8.Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва № 1 укладання торотуарної плитки за адресою: Чернігівська область, Семенівський район, м. Семенівка вул. Червона Площа .

9.Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва № 2 укладання тротуарної плитки за адресою: Чернігівська область, Семенівський район, м. Семенівка вул. Червона Площа .

10.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна – корівнику СТОВ «Нива»

11.Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна господарським будівлям СТОВ «Нива»

12.Про введення в експлуатацію ігрового будиночка розташованого у міському парку за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, Семенівський район Чернігівська область

13.Про введення в експлуатацію об’єкта «Будівництво ПЛІ–0,4 кВ вуличного освітлення по вул. Центральна від КТП-108 та КТП-111, вул. Братів Бердус від КТП-328 та вул. Немченко від КТП-356 в с. Карповичі, Семенівського району Чернігівської області»