12 серпня 2019 року

1.Про затвердження проєктної документації «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території центрального міського парку по вул. Червона Площа в м. Семенівка, Чернігівської області»

2.Про надання дозволу на розміщення тимчасових атракціонів з надання послуг у сфері розваг та відпочинку фізичній особі - підприємцю Лукашу Д.В.

3.Про надання дозволу на розміщення тимчасових атракціонів з надання послуг у сфері розваг та відпочинку фізичній особи - підприємцю Скогарєву О.Ю.

4.Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва № 1 укладання тротуарної плитки за адресою: Чернігівська область, Семенівський район, м. Семенівка вул. Червона Площа

5.Про введення в експлуатацію об’єкта «Будівництво ПЛІ–0,4 кВ вуличного освітлення по вул. Центральна від КТП-108 та КТП-111, вул. Братів Бердус від КТП-328 та вул. Немченко від КТП-356 в с. Карповичі, Семенівського району Чернігівської області»

6.Про введення в експлуатацію об’єкта «Відновлення (будівництво) ПЛІ–0,4 кВ вуличного освітлення по вул. Б. Хмельницького, вул. С.Т. Голуба, частини вул. Шевченка та вул. Молодіжна в с. Чорний Ріг, Семенівського району Чернігівської області»

7.Про підготовку та проведення заходів до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

8.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

9.Про введення в експлуатацію ігрового будиночка розташованого у міському парку за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, Семенівський район Чернігівська область

10.Про надання дозволу на розміщення зупинки громадського транспорту розміщеної за адресою: вул. Самойловича, 45 А, м. Семенівка, Чернігівської області

11.Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна господарським будівлям СТОВ «Нива»

12.Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва № 2 укладання тротуарної плитки за адресою: Чернігівська область, Семенівський район, м. Семенівка вул. Червона Площа

13.Про затвердження проєктної документації «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям на території Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ст. №1 за адресою: 3 провулок Центральний, 2 в м. Семенівка, Чернігівської області - будівництво»

14.Про надання дозволу на розміщення святкової торгівлі фізичній особі - підприємцю Пручай Г.О.

15.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна - корівнику СТОВ «Нива»

16.Про введення в експлуатацію об’єктів мережі вуличного освітлення після реконструкції

17.Про погодження проекту рішення міської ради «Про звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року»

Виконання міського бюджету за доходами за І півріччя 2019 рік