Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Податкові новини

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Головне  управління  ДПС  у Чернігівській області

вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000, тел. (0462)652-300, факс (0462)651-308, E-mail: ch.official@sfs.gov.ua

13 Квітня, 2021 р., 11:08
Звертаємо увагу платників податків, включених до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок, що у приватній частині Електронного кабінету є можливість перегляду інформації про рух коштів на єдиному рахунку та доступ до інформації про залишок коштів на єдиному рахунку.
13 Квітня, 2021 р., 11:07
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що протягом першого кварталу поточного року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 16,1 млн грн екологічного податку, що на 1,3 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року.
12 Квітня, 2021 р., 11:58
У податковій наголошують, що продавці товарів повинні виконувати вимоги статті 3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, видавати покупцям розрахункові документи(чеки) які відповідають вимогам розрахункових документів.
12 Квітня, 2021 р., 11:57
Про підсумки трьох місяців проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2020 року, розповіла начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
12 Квітня, 2021 р., 11:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що Державна податкова служба України з 1 січня 2021 року запровадила електронне інформування органів місцевого самоврядування.
08 Квітня, 2021 р., 15:15
Згідно з п.п. 267.6.5 п. 267.6 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.
07 Квітня, 2021 р., 08:34
У разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених Податковим кодексом України) за формою чинною на час подання уточнюючої декларації.
07 Квітня, 2021 р., 08:33
Головне управління в Чернігівській області доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1330 затверджено Порядок надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів (далі - Порядок).
06 Квітня, 2021 р., 07:57
Державна податкова служба України повідомляє, що у січні – березні 2021 року при проведенні фактичних перевірок почастішали випадки використання суб’єктами господарювання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) без використання режиму попереднього програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД.
06 Квітня, 2021 р., 07:55
З 5 квітня 2021 року набирає чинності Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5 (далі – Порядок).