Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Податкові новини

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Головне  управління  ДПС  у Чернігівській області

вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000, тел. (0462)652-300, факс (0462)651-308, E-mail: ch.official@sfs.gov.ua

23 Липня, 2021 р., 13:12
Очільниця Головного управлінні ДПС у Чернігівській області  Людмила Слотюк зазначає, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-червня поточного року надійшло понад 3,4 млрд грн від сплати податків і зборів.
23 Липня, 2021 р., 13:11
Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.
21 Липня, 2021 р., 11:36
Черговий канал постачання та збуту сигарет білоруського виробництва перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.
21 Липня, 2021 р., 08:02
Зустріч керівництва податкової з представниками аграрного сектору регіону відбулась у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.
20 Липня, 2021 р., 11:10
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась зустріч керівництва податкової з представниками аграрного сектору регіону.
20 Липня, 2021 р., 11:10
Відповідно до п.п. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Кодексу платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – Декларація), за відповідною формою з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
20 Липня, 2021 р., 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1330 затверджено Порядок надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів (далі - Порядок).
20 Липня, 2021 р., 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області звертають увагу, що громадянам - платникам податку на майно необхідно сплатити податкові зобов’язання з земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
20 Липня, 2021 р., 11:07
Законом України від 16 січня 2020 року N 466-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" внесено зміни, зокрема, до пп. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України(далі - Кодекс), згідно з яким з 01 липня 2020 року платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку).
20 Липня, 2021 р., 11:06
Протягом першого півріччя поточного року до бюджетів усіх рівнів суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівської області сплачено майже 3,4 млрд грн податків і зборів, що становить 50,6 відс. загальної суми надходжень.