Податкові новини

26 Грудня, 2023 р., 16:49
Відповідно до ст. 63.3 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).
20 Грудня, 2023 р., 08:05
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-листопаді 2023 року сплачено 17 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 21 відс. (на 2,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2022 року. Єдиного соціального внеску надійшло 10,2 млрд грн (зростання на 28 відс.).
20 Грудня, 2023 р., 08:05
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2023 року надійшло 9,4 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 18 відс. більше за факт надходжень січня-листопада 2022 року (+1,4 млрд грн). Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 1,4 млрд грн, решту ж коштів отримали бюджети територіальних громад.
20 Грудня, 2023 р., 08:03
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює щиру подяку платникам, які своєчасно забезпечують розрахунки з бюджетом, та радить сплатити всі належні до сплати у грудні 2023 року податки, збори, єдиний внесок у термін не пізніше 29.12.2023, так як 30-31 грудня 2023 року та 01 січня 2024 року органи Держказначейства будуть працювати без клієнтів – міжбанківські платіжні операції через Систему електронних платежів Національного банку України (далі – СЕП НБУ) від Казначейства та/або на адресу Казначейства не здійснюватимуться; учасники СЕП НБУ не зможуть здійснювати платежі на адресу Казначейства, а Казначейство – на адресу учасників СЕП НБУ.
20 Грудня, 2023 р., 08:03
Мобільний застосунок «Моя податкова»: подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка) Для зручності та допомоги платникам податків при поданні податкової декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки Державна податкова служба України розробила відеоролик «Мобільний застосунок «Моя податкова»: подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка)».
13 Грудня, 2023 р., 09:54
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам за сплату податків, зборів, єдиного внеску та фінансову підтримку держави.
05 Грудня, 2023 р., 11:40
Приймаємо резюме від кандидатів на вакансії державної служби категорії «Б» та «В» за такими напрямками діяльності:
30 Листопада, 2023 р., 08:17
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу, що з 27.11.2023 змінюються рахунки для сплати податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими  та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами. Також змінюється код класифікації доходів бюджету з 11010200 на 11010201.
30 Листопада, 2023 р., 08:16
Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).