Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Служба безпеки України

23 Липня, 2020 р., 16:32
Служба безпеки України викрила оборудку з державними коштами, виділеними на тепломодернізацію одного із дошкільних навчальних закладів Чернігівщини.
07 Липня, 2020 р., 16:25
За матеріалами Служби безпеки України, Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.
10 Червня, 2020 р., 14:24
Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області викрила жителя Чернігова, який системно дестабілізував інформаційний простір регіону, поширюючи через соціальні мережі сепаратистські матеріали.
07 Травня, 2020 р., 16:23
Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області викрили колишнього начальника складу артилерійського озброєння однієї з військових частин, який  намагався налагодити продаж боєприпасів, нелегально вивезених з району проведення ООС. Покупців фігурант підшукував через особисті зв'язки.
16 Квітня, 2020 р., 18:13
Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області блокували діяльність організованої групи, яка спеціалізувалася на нелегальному збуті бойових засобів ураження.
23 Березня, 2020 р., 11:52
Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.
20 Березня, 2020 р., 11:39
Управління СБ України у Чернігівській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.
18 Березня, 2020 р., 14:09
Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Чернігівській області, яка знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка,28, тимчасово не працюватиме.
13 Березня, 2020 р., 14:07
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела планові контрдиверсійні командно-штабні навчання. Заходи відбулись на базі одного з об’єктів критичної транспортної інфраструктури регіону.
13 Березня, 2020 р., 12:47
Незаконне переправлення до Росії комплектуючих до військових радіолокаційних станцій попередила у Чернігівській області контррозвідка Служби безпеки України у взаємодії з прикордонниками.