Служба безпеки України

СБУ викрила мешканця Чернігова, який розповсюджував у соцмережах інформацію сепаратистського змісту

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області викрила жителя Чернігова, який системно дестабілізував інформаційний простір регіону, поширюючи через соціальні мережі сепаратистські матеріали.

14:24:10 10.06.2020

На Чернігівщині СБУ викрила колишнього начальника артскладу, який торгував бойовими засобами ураження

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області викрили колишнього начальника складу артилерійського озброєння однієї з військових частин, який  намагався налагодити продаж боєприпасів, нелегально вивезених з району проведення ООС. Покупців фігурант підшукував через особисті зв'язки.

16:23:45 07.05.2020

СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.

11:52:21 23.03.2020

СБУ: просимо громадян зберігати спокій та не вестися на провокації стосовно коронавірусу

Управління СБ України у Чернігівській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

11:39:55 20.03.2020

Інформуємо про зміни у роботі громадської приймальні Управління СБУ в Чернігівській області

Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Чернігівській області, яка знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка,28, тимчасово не працюватиме.

14:09:17 18.03.2020

На Чернігівщині СБУ провела контрдиверсійні командно-штабні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела планові контрдиверсійні командно-штабні навчання. Заходи відбулись на базі одного з об’єктів критичної транспортної інфраструктури регіону.

14:07:29 13.03.2020

На Чернігівщині попередили нелегальне вивезення до Росії комплектуючих до радіолокаційних станцій

Незаконне переправлення до Росії комплектуючих до військових радіолокаційних станцій попередила у Чернігівській області контррозвідка Служби безпеки України у взаємодії з прикордонниками.

12:47:45 13.03.2020