СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я

Дата: 23.03.2020 11:52

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.

Будь ласка, не ставтеся легковажно до власного здоров`я та не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку. Вчасно виявлена хвороба дозволяє виграти час у боротьбі з пандемією та зберегти тисячі життів. Тому будьте свідомі і відповідальні. У разі навіть найменшої підозри не відкладайте похід до медичного закладу.

Пресцентр СБУ

Анонім
2020-03-23 19:35:48

Надеемся нотариуска которая вернулась из отдыха, из страны где есть зараженные на коронавирус, сидит дома на самоизоляции и ее семейка тоже.