23 грудня 2019 року

1.Про затвердження вартості харчування в закладах освіти та встановлення плати для батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2020 рік

2.Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Мазепі Т.П., яка народила та виховала 5 дітей

3.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна – житлового будинка Руденка В. П.

4.Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна ТОВ «Янжулівка»

5.Про введення в експлуатацію об’єкта «Реконструкція ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення частини вул. Перемоги, вул. Хутірська та вул. Нова в с. Залізний Міст Семенівського району Чернігівської області»

6.Про введення в експлуатацію об’єкта «Реконструкція ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення вул. Зелена та частини вул. Семенівська в с. Миколаївка Семенівського району Чернігівської області»

7.Про введення в експлуатацію об’єкта «Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Гагаріна від КТП-368 в с. Тополівка, Семенівського району, Чернігівської області»

8.Про введення в експлуатацію об’єкта «Реконструкція ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення по вул. Хлібороб, вул. Зарічна, частини вул. Загора та частини вул. Новий План в с. Костобобрів Семенівського району Чернігівської області»

9.Про введення в експлуатацію мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту

11.Про клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканці Семенівського району села Хотіївка Беляй В.М. для придбання нового житла

12.Про клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю міста Семенівка Гулаку В.А. на капітальний ремонт житла

13.Про створення постійно діючої комісії з обстеження стану приміщень, будівель та споруд на території населених пунктів Семенівської міської ради та затвердження Положення про неї

14.Про погодження «Програми фінансової підтримки відшкодування різниці в тарифах та поповнення статутних фондів комунальних підприємств Семенівської міської ради на 2020 рік»

15.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна – житлового будинка Карасьової Ю. К.

16.Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території населених пунктів Семенівської міської Чернігівської області

17.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

18.Про роботу старостинського округу сіл Костобобрів, Сергієвське

20.Про погодження Плану соціально-економічного розвитку Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки

21.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2020 року

22.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна – житлового будинку.

23.Про погодження проєкту рішення міської ради "Про бюджет Семенівської міської об"єднаної територіальної громади на 2020 рік"

Додаток до проєкту рішення міської ради «Про бюджет Семенівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

24.Про схвалення прогнозу Семенівської міської об"єднаної територіальної громади на 2021 - 2022 роки"

25.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26 липня 2019 року №143 «Про встановлення розміру витрат на копіювання або друк документів, які надаються за запитом на інформацію у Семенівській міській раді»