28 липня 2023 року

1.Про відшкодування витрат на проїзд хворим із хронічною нирковою недостатністю за липень 2023 року

2.Про влаштування на постійне проживання та обслуговування до відділення стаціонарного догляду ЖИДКОВА В. О.

3.Про влаштування на постійне проживання та обслуговування до відділення стаціонарного догляду ЗУБОВА О. Т.

4.Про влаштування на постійне проживання та обслуговування до відділення стаціонарного догляду ХОМУСЬКА Г. І.

5.Про порушення клопотання про влаштування ВИНОЧУРКІНУ Н. С. до інтернатної(го) установи/закладу

6.Про порушення клопотання про влаштування ПАНЬКОВУ О. Б. до інтернатної(го) установи/закладу

7.Про порушення клопотання про влаштування ФИЛОНОВА М. О. до інтернатної(го) установи/закладу

8.Про порушення клопотання про влаштування ШЕВКОПЛЯСА Г. В. до інтернатної(го) установи/закладу