Пенсійний фонд України

23 Липня, 2024 р., 11:58
Якщо пенсійне посвідчення втрачено, пенсіонер може отримати новий документ, звернувшись до обраного сервісного центру територіального органу Пенсійного фонду України або онлайн – через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) чи за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”.
23 Липня, 2024 р., 11:57
“Військові” пенсії призначаються та виплачуються військовослужбовцям після їх звільнення зі служби.
23 Липня, 2024 р., 11:56
При зверненні за призначенням житлової субсидії людина подає заяву, де зазначає набір послуг, на які домогосподарство планує отримувати житлову субсидію.
23 Липня, 2024 р., 11:54
Пенсійний фонд України приділяє максимум уваги питанням обслуговування громадян. Переважну частину послуг люди можуть отримати дистанційно: через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України або за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”.
15 Липня, 2024 р., 14:15
Я – учасник бойових дій та маю інвалідність внаслідок війни. Чи буде при виплаті до Дня Незалежності України враховано обидва ці статуси та підсумовано виплати?
15 Липня, 2024 р., 14:14
Порядок здійснення разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1396 “Деякі питання соціального захисту осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, ветеранів війни та осіб, що працюють в спеціальних умовах”.
15 Липня, 2024 р., 14:12
Згідно з порядком подання відсутніх у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування персоніфікованих відомостей про грошове забезпечення та сплату страхових внесків за період з 1 липня 2000 р. по 31 грудня 2016 р., необхідних для призначення пенсій військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам начальницького і рядового складу, поліцейським (далі – Порядок), затвердженим постановою КМУ від 21.08.2019 № 770, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (далі – Головне управління) як територіальний орган Пенсійного фонду України здійснює приймання відсутніх в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб) відомостей.
08 Липня, 2024 р., 11:49
​​​​​​​Чи всім страхувальникам потрібно відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 № 650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану» подавати відомості про працівників?
08 Липня, 2024 р., 11:49
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання призовників під час воєнного стану”, яка набрала чинності 8 червня 2024 року, не пізніше ніж протягом наступного дня після прийняття працівника на роботу роботодавці мають подати відповідні відомості через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі з обов’язковим накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.
05 Липня, 2024 р., 14:25
На виконання постанови Уряду від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану” Пенсійним фондом України забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів.