Пенсійний фонд України

01 Березня, 2024 р., 13:25
Способи ідентифікації пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами
29 Лютого, 2024 р., 14:19
З початку 2024 року в Чернігівській області  зареєстровано 16 нещасних випадків на виробництві, з яких: 6 випадків зі смертельним наслідком та 2 групових нещасних випадків, в кожному з яких постраждало 2 працівника. За даними повідомленнями створені відповідні комісії з розслідування, в роботі яких беруть участь і фахівці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в області. Основні причини виробничого травматизму – нехтування елементарними правилами безпеки
29 Лютого, 2024 р., 14:18
У зв'язку зі збільшенням в Україні з 1 січня 2024 року мінімальної заробітної плати до 7100,00 грн., збільшився й розмір страхових виплат.
27 Лютого, 2024 р., 12:11
Українці мають право будь-якої миті за власним бажанням змінити спосіб отримання пенсії та соціальних виплат.
27 Лютого, 2024 р., 12:10
Пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.
27 Лютого, 2024 р., 12:09
На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.
22 Лютого, 2024 р., 08:06
20 лютого ц.р. відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. До заходу долучилася заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.
19 Лютого, 2024 р., 14:22
У зв’язку з переїздом, відділ обслуговування громадян № 1 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, який розміщувався за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 162, здійснює прийом відвідувачів за новою адресою: м. Чернігів, вул. Музична, 1 а (район колишньої фабрики музичних інструментів).
13 Лютого, 2024 р., 11:24
Одержувачі пенсії, житлової субсидії або пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок.
13 Лютого, 2024 р., 11:22
На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ реалізована можливість без відвідування державних установ отримати онлайн довідки та іншу інформацію, передбачену функціоналом вебпорталу.