Пенсійний фонд України

22 Квітня, 2024 р., 13:40
Увійти в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна за допомогою Дія.Підпис, кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема, з використанням технологій BankID.
22 Квітня, 2024 р., 13:40
Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН), які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на 3 місяці: квітень, травень і червень. Ця програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року
22 Квітня, 2024 р., 13:39
Щоб отримати потрібну інформацію та послуги з пенсійного та соціального забезпечення, не обов’язково звертатись до сервісних центрів Пенсійного фонду. Зробити це можна навіть не виходячи з дому, у будь-який зручний для себе час, скориставшись широким спектром електронних сервісів, які функціонують на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.
11 Квітня, 2024 р., 15:10
Пенсійний фонд України виявив 50 717 домогосподарств, які потенційно можуть одержувати житлову субсидію, але наразі за отриманням виплати не зверталися (пункт 11 Порядку реалізації експериментального проєкту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2023 № 601). В електронних кабінетах потенційних отримувачів житлової субсидії на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України розміщено повідомлення, яким проінформовано про можливість одержувати виплати.
08 Квітня, 2024 р., 12:31
Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням людини.
08 Квітня, 2024 р., 12:30
Скористатись пільгою в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в межах встановлених норм можуть пенсіонери окремих професій, які працювали в сільській місцевості та продовжують там проживати після виходу на пенсію. Зокрема, це:
08 Квітня, 2024 р., 12:29
З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата становитиме 8 000 грн (Закон України від 09.11.2023 № 3460-IX “Про Державний бюджет України на 2024 рік”).
03 Квітня, 2024 р., 15:16
З 1 березня перераховано на коефіцієнт 1,0796 щомісячні страхові виплати потерпілому від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (підпункт 8 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185).