Пенсійний фонд України

01 Квітня, 2024 р., 08:20
З 1 квітня пенсії автоматично перерахують пенсіонерам, які після призначення / попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або які відпрацювали менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки.
01 Квітня, 2024 р., 08:19
За чинним законодавством України, роботодавець, який наймає працівників, має укласти трудовий договір та сплачувати за кожного податки. В інакшому випадку йому загрожує штраф.
01 Квітня, 2024 р., 08:18
У разі настання нещасного випадку на виробництві та/або гострого професійного захворювання (отруєння) або встановлення хронічного професійного захворювання потрібно:
01 Квітня, 2024 р., 08:15
У зв'язку зі збільшенням в Україні з 1 квітня 2024 року мінімальної заробітної плати з 7100 до 8000 грн, збільшуються розміри страхових виплат.
28 Березня, 2024 р., 12:35
У разі настання страхового випадку, допомога по тимчасовій непрацездатності повністю або частково компенсує втрату заробітної плати.
28 Березня, 2024 р., 12:34
“Довідка про доходи пенсіонера” може знадобиться під час оформлення субсидії, для отримання пенсійного посвідчення, виїзду за кордон або переведення за кордон пенсійних виплат  тощо.
26 Березня, 2024 р., 16:12
Учаснику війни пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це – 4 240 грн).
18 Березня, 2024 р., 11:16
З 1 березня 2024 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році” в Чернігівській області проведена індексація пенсій. Індексації підлягають пенсії, призначені до 31 грудня 2023 року включно.
18 Березня, 2024 р., 11:15
З 1 березня ц.р. відповідно до ч.2 ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” Головним управлінням Пенсійного фонду України в області було проведено індексацію пенсій для пенсіонерів.
12 Березня, 2024 р., 12:26
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2023 року № 781 “Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення“ одержувачам пенсій, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, надається грошова допомога за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН).