22 лютого 2019 року

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт котельні Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1, який розташований за адресою: м. Семенівка, 3й – провулок Центральний, 2»

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт їдальні Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1, який розташований за адресою: м. Семенівка, 3й – провулок Центральний, 2»

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання населенню с. Газопровідне, Чернігівського ЛВУМГ філії УМГ «Київтрансгаз»

Про зміну поштової адреси

Про затвердження заходів і кошторису витрат проведення свята «Масляна»

Про затвердження нормативів (норм) водоспоживання у разі відсутності засобів обліку води для населення с. Газопровідне

Про взяття на квартирний облік Фоміна П.В.

Про затвердження подання до Семенівської районної державної адміністрації щодо зміни назви та адреси приміщень для голосування, адреси приміщень дільничних виборчих комісій

Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення що надаються КП «Ревна» Семенівської міської ради

Про скасування ордера на квартиру

Про затвердження фінансового плану КП «Ревна» на 2019 рік

Про взяття на квартирний облік Вороної В.С.

Про виплату матеріальної допомоги новопризначеному лікарю-дерматовенерологу поліклініки КЛПЗ Семенівська центральна районна лікарня Даниленко Г.Г.

Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Семенівської міської ради

Про звіт про виконання фінансового плану КП «Семенівський ринок» за 2018 рік

Додаток до рішення Про звіт про виконання фінансового плану КП «Семенівський ринок» за 2018 рік

Про затвердження фінансового плану КП «Семенівський ринок» на 2019 рік