21 грудня 2020 року

1. Про клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю міста Семенівка Трет’яку С.В. на розвиток особистого селянського господарства

2. Про видачу ордеру на квартиру громадянину Дорошенку Т.Ю.

3. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна - господарським будівлям ПСП «Олександрівське»

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 вересня 2019 року №176 «Про утворення аукціонної комісії для продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності міської ради»

5. Про перерозподіл видатків міського бюджету

6. Про створення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Семенівської міської ради та робочої групи