10 квітня 2020 року

1.Про поновлення роботи ринку комунального підприємства «Семенівське»

2.Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації в селі Миколаївка, які розроблені аукціонною комісією

3.Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації в селі Ферубки, які розроблені аукціонною комісією

5.Про затвердження проєктно - кошторисної документації за робочим проєктом «Будівництво проїзної частини вул. Польова в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області» (коригування)

6.Про затвердження проєктно - кошторисної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченка в м. Семенівка, Семенівського району, Чернігівської області»

7.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру