3 червня 2019 року

1. Про надання дозволу на знос житлового будинку в с. Миколаївка

2. Про встановлення контингенту учнів, педагогічних ставок, погодження розміру батьківської плати та встановлення додаткових пільг за навчання дітей у КЗ «Семенівська дитяча музична школа» на 2019-2020 навчальний рік

3. Про погодження проекту рішення міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року"

Додаток 1. Виконання міського бюджету за доходами за І квартал 2019 року

Додаток 2. Виконання міського бюджету за видатками за І квартал 2019 року

4.  Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна корівнику

5. Про взяття на квартирний облік Костюченка Ю.А.

6. Про взяття на квартирний облік Подуст Л.О.

7.Про зміну поштової адреси

8. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Семенівської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

9. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

10. Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів витрат питної води (ІТНВПВ) у водопровідному господарстві ТОВ «Семенівка АГРО ПЛЮС» м. Семенівка Чернігівської області

Додаток. Індивідуальні технологічні нормативи витрат питної води (ІТНВПВ) у водопровідному господарстві ТОВ «Семенівка АГРО ПЛЮС» м. Семенівка Чернігівської області

11. Про надання дозволу на проведення робіт за робочим проектом «Поточний середній ремонт автомобільної дороги комунальної власності по вул. Комунальна м. Семенівка Семенівського району Чернігівської області» з видачею ордера .

12.Про видачу ордеру на квартиру громадянці Карпеко В.С.

13.Про надання дозволу на проведення робіт за робочим проектом «Поточний середній ремонт автомобільної дороги комунальної власності по вул. Сенько м. Семенівка Семенівського району Чернігівської області» з видачею ордера .

14.Про затвердження оцінки майна

15.Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій

16.Про перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Семенівській об’єднаній територіальній громаді

17.Про клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю Семенівської міської ради Коробку Олегу Григоровичу для придбання житлового будинку

18. Про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії по відключенню окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання у м. Семенівка Чернігівської області та затвердження Положення про її діяльність

19. Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території центрального міського парку по вул. Червона Площа в м.Семенівка, Чернігівської області»

20.Про затвердження проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення частин вул. Перемоги, вул. Хутірська та вул. Нова в с.Залізний Міст Семенівського району Чернігівської області»

21.Про затвердження проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення по вул. Хлібороб, вул. Зарічна, частини вул. Загора та частини вул. Новий План в с. Костобобрів Семенівського району Чернігівської області»

22.Про затвердження проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення по вул. Заложок, та частини вул. Загора в с. Костобобрів Семенівського району Чернігівської області»

23.Про затвердження проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення по вул. 40 років Перемоги, вул. Гагаріна, вул. Партизанська та частини вул. Суворова в с. Машеве Семенівського району Чернігівської області»

24.Про затвердження проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення вул. Зелена та частини вул. Семенівська в с. Миколаївка Семенівського району Чернігівської області»

25.Про затвердження проектної документації «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення вул. Садова та вул. Мізерного в с. Хотіївка Семенівського району Чернігівської області»

26.Про затвердження проектної документації «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення вул. Озерна та частини вул. Лісна в с. Хотіївка Семенівського району Чернігівської області»

27.Про затвердження проектної документації «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення по вул. Б.Хмельницького, вул. С.Т.Голуба, частин вул. Шевченка та вул. Молодіжна в с. Чорний Ріг Семенівського району Чернігівської області. Перша, друга та третя черги будівництва»

28.Про затвердження заходів і кошторису витрат проведення свята фольклорної та народної пісні «У звичаях, традиціях народу ти душу краю рідного пізнай»

29.Про надання дозволу на проведення земляних робіт з видачею ордера

30.Про роботу старостинського округу сіл Тимоновичі, Брониви, Заріччя, Калинівське, Луб’яне, Медведівка, Чорнозем

31.Про надання дозволу на знос житлового будинку по вул. Б. Хмельницького

32.Про взяття на квартирний облік Науменка І.В.

33.Про взяття на квартирний облік Пономаренка Р.Д.

34.Про зміну назви проекту будівництва