Семенівська міська рада
Новгород-Сіверського району Чернігівської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Нормативно-правова база

Єдиний закупівельний словник. ДК 021:2015 (CPV 2008, IDT)

ЗАКОНИ УКРАЇНИ

 1. ЗАКОН УКРАЇНИ № 922-VIII від 25.12.2015 "Про публічні закупівлі"
 2. ЗАКОН УКРАЇНИ № 1700-VІI від 14.10.2014 «Про запобігання корупції»
 3. ЗАКОН УКРАЇНИ № 2210-III від 11.01.2001 "Про захист економічної конкуренції"
 4. ЗАКОН УКРАЇНИ № 2939-VI від 13.01.2011 "Про доступ до публічної інформації"
 5. ЗАКОН УКРАЇНИ № 851-IV від 22.05.2003 "Про електронні документи та електронний документообіг"
 6. ЗАКОН УКРАЇНИ № 2155-VIII від 05.10.2017 "Про електронні довірчі послуги"
 7. ЗАКОН УКРАЇНИ № 2019-VIII від 13.04.2017 "Про ринок електричної енергії"

 

КОДЕКСИ

КОДЕКС УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Стаття 164-14. Порушення законодавства про закупівлі

Порушення порядку визначення предмета закупівлі; несвоєчасне надання або ненадання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації; тендерна документація складена не у відповідності із вимогами закону; розмір забезпечення тендерної пропозиції, встановлений у тендерній документації, перевищує межі, визначені законом; неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)"; ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом; порушення строків розгляду тендерної пропозиції -

тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель відповідно до вимог закону; застосування конкурентного діалогу або торгів з обмеженою участю, або переговорної процедури закупівлі на умовах, не передбачених законом; невідхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону; відхилення тендерних пропозицій на підставах, не передбачених законом або не у відповідності до вимог закону (безпідставне відхилення); укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі; внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом; внесення недостовірних персональних даних до електронної системи закупівель та неоновлення у разі їх зміни; порушення строків оприлюднення тендерної документації -

тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від тисячі п’ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Невиконання рішення Антимонопольного комітету України як органу оскарження за результатами розгляду скарг суб’єктів оскарження, подання яких передбачено законом, -

тягне за собою накладення штрафу на керівника замовника від двох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Укладення договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених законом, -

тягне за собою накладення штрафу на керівника замовника від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

ПОСТАНОВИ  КМУ

 1. ПОСТАНОВА КМУ від 11.10.2016  № 710 "Про ефективне використання державних коштів"
 2. ПОСТАНОВА КМУ від 01.08.2013  № 631 "Про затвердження Порядку проведення перевірок закупівель Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами і внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України"
 3. ПОСТАНОВА КМУ від 05.07.2019  № 690 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення"
 4. ПОСТАНОВА КМУ від 04.12.2019  №1070 "Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти"

ПОСТАНОВИ  НКРЕКП

 1. ПОСТАНОВА НКРЕКП 22.12.2021  № 2723 "Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на I квартал 2022 року"
 2. ПОСТАНОВА НКРЕКП 05.10.2018  № 1179 "Про затвердження Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії»"
 3. ПОСТАНОВА НКРЕКП 01.12.2021  № 2454 "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік"
 4. ПОСТАНОВА НКРЕКП 17.12.2021 № 2614 "Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання"
 5. ПОСТАНОВА НКРЕКП 14.03.2018  № 312 "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії"

НАКАЗИ  МРЕТСГУ

 1. НАКАЗ МРЕТСГУ 11.06.2020  № 1082 "Про затвердження Порядку розміщення інформації  про публічні закупівлі"
 2. НАКАЗ МРЕТСГУ 15.04.2020  № 708 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі"
 3. НАКАЗ МРЕТСГУ 15.04.2020  № 710 "Про затвердження Переліку формальних помилок"
 4. НАКАЗ МРЕТСГУ 18.02.2020  №275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі"

НАКАЗИ  МФУ

 1. НАКАЗ МФУ 02.03.2012  № 309 "Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України"

ВІДКРИТІ ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРИ

 1. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення
 2. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 3. Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство
 4. Єдиний реєстр розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів
 5. Реєстр платників податку на додану вартість
 6. Державний електронний інформаційний ресурс Міністерства внутрішніх справ, в якому обробляється інформація з питань судимостей
 7. Реєстр суб’єктів природних монополій НКРЕКП, ліцензійний реєстр
 8. МВС Розшук: Перевірка легітимності довідки про судимість
 9. Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг
 10. Інформація про наявність/відсутність податкової заборгованості

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь