27 березня 2019 року

Про схвалення проекту Програми «Членські внески» на 2019 – 2020 роки

Про надання дозволу на знос житлового будинку по вул. Першотравнева

Про надання дозволу на знос житлового будинку по вул. Шевченко

Про надання дозволу на знос житлового будинку по вул.Пряма

Про надання дозволу на знос житлових будинків в с. Костобобрів

Про надання дозволу на знос житлових будинків по вул. В.Сенько

Про надання дозволу на знос житлових будинків по вул. Замістя

Про затвердження фінансового плану КНП "Семенівський районний центр ПМСД" на 2019 рік

Фінансовий план підприємства на 2019 рік

Про затвердження проектної документації «Реконструкція зали для фізкультурно-оздоровчих занять в існуючій будівлі Комунального закладу «Семенівський міський палац культури» по вулиці Червона площа, 7А у місті Семенівка Чернігівської області»

Про надання дозволу на розміщення святкової торгівлі

Про погодження «Програми управління комунальним майном Семенівської міської ради на 2019-2021 роки»

Про затвердження Програми управління комунальним майном Семенівської міської ради на 2019-2021 роки

Додаток до Програми управління комунальним майном Семенівської міської ради на 2019-2021 роки

Про схвалення проекту Програми фінансового забезпечення витрат та видатків, пов’язаних з діяльністю Семенівської міської ради, її виконавчих органів на 2019-2020 роки

Про зміну поштової адреси

Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна господарським будівлям ТОВ «Янжулівка»

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень з видачею ордеру

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Гагаріна від КТП-368 в с. Тополівка, Семенівського району, Чернігівської області

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26 лютого 2019 року № 44 «Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Семенівській об’єднаній територіальній громаді»