Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

29 квітня 2022 року

1.Про надання допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у медичних закладах Чернігівської області

2.Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, медичні огляди для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідні періодичні профілактичні огляди, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення попередніх (періодичних) профілактичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення обов’язкових попереднього та періодичних психіатричного та наркологічного медичних оглядів, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

Тарифи на платні медичні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговування населення і може привести до поширення інфекційних хвороб, що надаються КНП « Семенівська міська лікарня»

3.Про затвердження Програми забезпечення життєдіяльності Семенівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану

Програма забезпечення життєдіяльності Семенівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану