Дата: 28.08.2023 08:50

Фото без описуНа адресу міської ради  надійшов  лист від виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно – західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», в якому повідомляється що, АТ «Укрзалізниця» проводить роботу щодо дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту.

Наразі АТ «Укразалізниця» погоджено перелік пунктів, які   потребують зміни назв, в т.ч. зупиночного пункту пост 91 км. АТ «Укрзалізниця» пропонується надання цьому зупиночному пункту   нової назви: зупиночний пункт Залізний Міст.

Відповідно до вимог Закону України «Про географічні назви» залізничні пункти належать до географічних об’єктів, а перейменування географічних об’єктів здійснює орган місцевого самоврядування, на території якого знаходиться географічний об’єкт.

Необхідність громадського обговорення обумовлена потребою дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту, оскільки кілометраж української залізниці тривалий час  розраховувався від нульового кілометру, який знаходиться в РФ, що є наслідками  російської  та  радянської колоніальної   політики.
 Громадське обговорення здійснюється на виконання вимог Закону України «Про географічні назви».

Формою цього громадського обговорення є електронне опитування за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCt3QMVIsuUN21mCGZaWQ6_eUYN2-CRZt4VfqR-3U4QzjVXg/viewform?usp=sf_link

Пропозиції щодо перейменування зупиночного пункту пост 91 в рамках дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту на зупиночний пункт Залізний Міст,  внесене  Конотопською  дирекцією залізничних перевезень регіональної філії «Південно – західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Для подання своїх пропозицій (зауважень) звертатись :

·  поштова адреса: вул. Червона площа, 6, м. Семенівка, 15400;

·  електронна адреса: semkmtapz@ukr.net ;

·  Строк подачі пропозицій (зауважень) – з 28.08.2023 р. до 28.10.2023 р. включно.

Відповідальна  за проведення громадського обговорення – Воробей Вікторія Сергіївна, начальник відділу комунального майна та правового забезпечення.

Звіт за результатами громадського обговорення та узагальнені пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, буде оприлюднений на офіційному веб сайті  міської ради у розділі Громадські слухання.