Фонд соціального страхування

18 Лютого, 2021 р., 14:18
Механізми запобігання травматизму та організації безпеки роботи в замкнутих просторах обговорили сьогодні, 11 лютого, на онлайн-семінарі, організованому Європейським співтовариством з охорони праці, Міжнародною організацією праці та науково-виробничим журналом «Охорона праці».
18 Лютого, 2021 р., 14:17
Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.
18 Лютого, 2021 р., 14:15
Особи зі стійкою втратою працездатності, інвалідністю, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, упродовж усього життя або до відновлення здоров’я отримують за кошти Фонду соціального страхування України медико-соціальні послуги.
18 Лютого, 2021 р., 14:13
Упродовж 2020 року Фонд соціального страхування України надав допомоги на поховання родинам 11 781 працюючого українця. Це на 991 страховий випадок або 9,2% більше, ніж упродовж 2019 року.
18 Лютого, 2021 р., 14:12
Медичні працівники, які внаслідок гострої професійної хвороби на COVID-19 отримали стійку втрату працездатності, зокрема, інвалідність, отримують від Фонду соціального страхування України щомісячні страхові виплати. Також зазначені виплати фінансуються для осіб, які перебували на утриманні медичних працівників у разі їх смерті.
12 Лютого, 2021 р., 14:39
Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату у розмірі 630 тисяч 600 гривень для медичної сестри з Чернігівської області. Медичній працівниці було встановлено III групу інвалідності, що настала внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.
12 Лютого, 2021 р., 14:31
12 Лютого, 2021 р., 14:30
Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.
12 Лютого, 2021 р., 14:27
Настання нещасного випадку на виробництві слід розглядати як сигнал, що свідчить, про незадовільний стан профілактичної роботи із запобігання травматизму. У проблемі виробничого травматизму перше місце посідає організаційна складова процесу виробництва. Проведений аналіз причин настання нещасних випадків на виробництві та стану охорони праці на підприємствах Чернігівської області показує, що близько 60% зареєстрованих страхових випадків 2020 рік трапились з організаційних причин.
12 Лютого, 2021 р., 14:24
Кількість працівників, які тимчасово втратили працездатність у 2020 році, зросла на 225 тисяч осіб за оперативними підсумками минулого року. Для них Фондом соціального страхування України компенсовано втрачений за час лікування, самоізоляції і догляду за хворими дітьми заробіток на загальну суму 12,4 млрд гривень, що на 2,6 млрд грн, або 26,9% більше порівняно з 2019 роком.