Міграційна служба повідомляє

08 Грудня, 2023 р., 10:50
«Це не ок» - саме таку назву має цьогорічна  інформаційна кампанія Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня.
08 Листопада, 2023 р., 11:30
Нагадуємо, що ID-картка видається у разі:
24 Травня, 2022 р., 17:44
Раді повідомити, що з’явилась технічна можливість надання адміністративної послуги з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
20 Травня, 2022 р., 18:04
Друзі, раді вам повідомити, про відновлення роботи з оформлення біометричних документів в підрозділах міграційної служби Чернігівської області з 23 травня 2022 року.
17 Лютого, 2022 р., 08:41
На жаль, все частіше в тих чи інших мас-медіа можна побачити інформацію стосовно підвищеного попиту на оформлення паспортів для виїзду за кордон. До того ж зростання кількості бажаючих отримати закордонні паспорти пов’язують з масовою панікою громадян, які хочуть якнайшвидше виїхати з України. Управління ДМС у Чернігівській області запевняє, що жодної паніки чи ажіотажу з оформлення даного документа не спостерігається, про це свідчать і статистичні дані.
15 Грудня, 2021 р., 16:06
Інформуємо, що протягом листопада 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 269 дзвінків, а всього з початку року – 4238 (2020 рік – 3755). Проаналізувавши Ваші звернення, хочемо надати роз’яснення на одне із частих запитань: «Чи готовий мій паспорт?».
04 Листопада, 2021 р., 09:23
Продовжуючи нашу рубрику щодо роз'яснення питань, які надходять на телефону «гарячу лінію» Управління під назвою: «Ви запитуєте – ми відповідаємо!», інформуємо, що протягом жовтня 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 310 звернень (у жовтні 2020 року – 389).
27 Жовтня, 2021 р., 16:57
Сьогодні, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення встановити на території Чернігівської області  з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки .