Зустрічайте, нова книга!

Дата: 01.02.2019 16:35

Фото без опису

1 липня 2018 року представниками Національного Реєстру Рекордів України був зафіксований рекорд та вручений сертифікат «Найбільша кількість бібліотек, яким надіслані авторські книги» Михаїлу Гранду, молодому письменнику з м. Дрогобич Львівської області за роман «Завжди поруч».

Маючи   на  меті   допомогти   бібліотекам   України та зробити   свої  книги доступними широкому загалу, член Української асоціації письменників Mихаїл Гранд, вирішив провести благодійну акцію та власноруч відправити до бібліотек 1 500 примірників. Нещодавно Семенівська центральна районна бібліотека також отримала цю книгу у подарунок.

Твір, яку автор в рамках благодійної акції безкоштовно дарує бібліотекам, написаний двома мовами у жанрі сучасна проза «Завжди поруч» та «Всегда рядом» та орієнтований на широке коло читачів, де кожен обов’язково знайде щось для себе.

Це розповідь про сьогодення з різних ракурсів, про кохання та дружбу, про те, як не помилитися з вибором у важливий момент, і як вірити у себе та йти до мети, а головний герой є представником сучасної молоді, яка може змінити наше життя.

Ми щиро вдячні молодому письменнику за приємний подарунок. А всіх бажаючих прочитати книгу, яка захоплює з самого початку і не відпускає навіть після прочитання, запрошуємо до бібліотеки!

За інформацією

Семенівської центральної районної бібліотеки