Керівники громади прозвітували перед жителями с. Карповичі

Дата: 05.02.2019 12:52

30 січня в с. Карповичі було проведено загальні збори громадян. Місцеві жителі заслухали звіти міського голови Сергія Деденко та в. о. старости  Любові Горової  про діяльність виконавчих органів у 2018 році. У ході зустрічі було зазначено коло питань, над вирішенням яких громада планує працювати у поточному періоді.

Основним досягненням минулого року стало втілення в життя проекту вуличного освітлення в с. Карповичі.

Серед проблемних питань, які порушувались на сходах: неналежна якість телефонного зв'язку та відсутність покриття стільникового зв'язку.

Стрибки електричної напруги на лінії електропередач.

Видалення аварійних дерев в селі.

Під час проведення зборів населенню надавались вичерпні відповіді і роз’яснення стосовно всіх питань, які обговорювались на сходах громадян.

У зборах приймали участь перший заступник міського голови Сергій Єрьома, начальник управління соціального захисту населення Світлана Кулак, провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку міської ради Валентина Скринник.