На зборах в с. Миколаївка та с. Залізний Міст розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади

Дата: 05.02.2019 14:17

Фото без опису31 січня відбулися загальні збори громадян у селах Миколаївка та Залізний Міст, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради та діяльність в. о. старости по виконанню програми соціально-економічного розвитку та виконання бюджету за 2018 рік.

У роботі зборів приймали участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Кравцов, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, в. о. старости Михайло Сахариленко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Кулак, депутати районної ради Юрій Сенько і Олександр Нестеренко та інші члени робочої групи.

Під час проведення зборів обговорено плани та завдання розвитку території на поточний період.

На загальних зборах мешканці порушували питання відновлення роботи поштового відділення.

Одне з найбільш актуальних питань, які надходили від громадян це збереження існуючої мережі сільських медичних закладів.

Наряду з порушеними питаннями населення турбує проведення ремонту дороги між селами Залізний Міст та Миколаївка.

Місцеві жителі висловили невдоволення щодо процедури передачі показників електроенергії.

В. о. старости Михайло Сахариленко розповів, що ведуться роботи по проведенню вуличного освітлення по вул. Зелена в с. Миколаївка.

З питань, які піднімали жителі громади, керівниками районних служб надані роз’яснення.