Збори громадян Олександрівського старостинського округу

Дата: 08.02.2019 08:37

Фото без опису06 лютого 2019 року  в с. Олександрівка  були проведені загальні збори громадян Олександрівського старостинського округу. Місцеві жителі заслухали звіт   в. о. старости  Коробко Тетяни Іванівни  про діяльність у 2018 році, та які плануються проводитися роботи у 2019 році. Також була надана інформація Семенівським міським головою Деденко Сергієм Івановичем щодо виконання програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської об’єднаної громади. У ході зустрічі було визначено коло питань, на які необхідно звернути увагу.

В минулому році був демонтований старий  і збудований новий обеліск загиблим односельцям в Другій Світовій війні. Проведено ряд робіт з благоустрою та інші роботи.

Серед проблемних питань, які порушувалися на сході громадян:

• більш якісна чистка  доріг по населеним пунктам Олександрівського старостинського округу,
  • подовжити вуличне освітлення по вулиці Кожухи с. Олександрівка,
  • працювати над програмою «Доступні ліки», щоб ліки можна було отримати більш доступно,

На зборах були присутні та виступили:

в.о. голови Семенівської районної державної адміністрації Черниш С.В., начальник управління соціального захисту Семенівської РДА Кулак С.Е., перший заступник Семенівського міського голови Єрьома С.А. та депутат Семенівської міської ради Кожух В.О.

Під час проведення зборів населенню надавались вичерпні відповіді і роз’яснення стосовно всіх питань, які обговорювалися.